Home Të Fundit U zunë keq në BBV, Franceska Murati e cilëson si fat të...

U zunë keq në BBV, Franceska Murati e cilëson si fat të keq për Bardhin Sarën? ‘Shumë fat të keq ka Bardhi në…’

15

Por siç duket Francceskës nuk i ka dal e keqja akoma me Sarën pasi dhe në intervistën e fundit ajo ka shënjestruar sërish modelen.

 

U zunë keq në BBV, Franceska Murati e cilëson si fat të keq për Bardhin Sarën? 'Shumë fat të keq ka Bardhi në...'
Pas debateve me ofendime të rënda dhe përplasje fizike me Françeska Muratin në Big Brother Vip 3, Sara Gjordeni u nxorr me zarf të zi.

Por siç duket Francceskës nuk i ka dal e keqja akoma me Sarën pasi dhe në intervistën e fundit ajo ka shënjestruar sërish modelen.

E ftuar në Top Arena, ish-banorja zbuloi se se si Ergysi (bashkëshorti), edhe këngëtari Bardhi kanë udhëtuar me kamion drejt Anglisë.

“A është e vërtetë se Bardhi dhe bashkëshorti yt kanë ikur me kamion në Angli, por Bardhin e kthyen dhe Ergysin jo”, e pyeti moderatorja Alesia Bami.

“Po, kjo është e vërtetë. Fati i keq i Bardhit, ça me bo, shumë fat të keq ka ky Bardhi”- u përgjigj Françeska,

duke hedhur kunja edhe për Sara Gjordenin, me të cilën ka pasur përplasje të vazhdueshme në “BBV”.