Home Të Fundit ‘U ZUNE PER NJE D…’??/ Roza flet për të vërtetën e miqësisë...

‘U ZUNE PER NJE D…’??/ Roza flet për të vërtetën e miqësisë me Riken, ja cfarë ka ndodhur me gocash pas daljes nga BBVA3

22

Moderatorja e njohur Roza Lati festoi dy ditë më parë ditëlindjen dhe mblodhi në një darkë gjithë banorët e BBV3,

 

'U ZUNE PER NJE D...'??/ Roza flet për të vërtetën e miqësisë me Riken, ja cfarë ka ndodhur me gocash pas daljes nga BBVA3
me të cilët ruan raporte të mira. Ajo që u vu re ishte mungesa e Rike Roçit, e cila ka pasur një marrëdhënie shumë të mirë me Rozën si para BBV,

 

edhe gjatë eksperiencës së tyre në reality show.

Mirëpo, mungesa e Rikes në festë dhe mungesa e një urimi publik nga ana e saj për Rozën, ngritën dyshimet se miqësia mes tyre është krisur.

Mbrëmjen e kaluar, Rikja u pyet në “Top Arena” nëse ka ndodhur diçka mes saj dhe Rozës.

Ajo i hodhi poshtë zërat duke thënë se e ka shumë xhan dhe shoqe Rozën dhe e ka uruar privatisht,

 

pavarësisht faktit që nuk ishte prezente tek ditëlindja e saj. Arsyeja e mungesës së Rikes ishin disa angazhime të saj.