Home ShowBizzi Ua nuk do ta besoni sa qenka rritur! Luizi dhe Kiara zbulojnë...

Ua nuk do ta besoni sa qenka rritur! Luizi dhe Kiara zbulojnë me ne fund fytyren e vajzës së tyre

13

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë të një vajze para një muaji.
Luizi, Kiara, Vajza

Vogëlushja quhet Luna, e cila sipas çiftit ka ngjarë më shumë nga Luizi.

Luizi, Kiara, Vajza

Ndërkohë që ditën e sotme, ato kanë postuar një video, ku shfaqen duke mbajtur vajzën në krahë,

Luizi, Kiara, Vajza

dhe për herë të parë ato kanë shuar kuriozitetin e ndjekësve duke ndarë me to portretin e Lunës.

Luizi, Kiara, Vajza