Home Të Fundit Ua nxorri sekretin sheshit! Ed Manushi jep LAJMIN E MADH për Ilnisën...

Ua nxorri sekretin sheshit! Ed Manushi jep LAJMIN E MADH për Ilnisën dhe Meritonin

23

Ilnisa Agolli ishte e ftuar mbrëmë në emisionin e Manushit.

 

Ua nxorri sekretin sheshit! Ed Manushi jep LAJMIN E MADH për Ilnisën dhe Meritonin

Nga ku ky i fundit nxorri sektretin e çiftit më të përfolur në shoubiz dhe jo vetëm.

 

Në një instastory ai shkruajti:

 

“Kudo qe eshte Ilnisa ndodhet edhe Meritoni”

 

Duket se çifti simpatik nuk po ndahen asnjë moment nga njëri tjetri.

Ua nxorri sekretin sheshit! Ed Manushi jep LAJMIN E MADH për Ilnisën dhe Meritonin