Home tvshow UA SA E BUKUR!!! Foto e parë e Lunës në Instagram, Kiara...

UA SA E BUKUR!!! Foto e parë e Lunës në Instagram, Kiara ndan foton e ëmbël…

213

Moderatorja e njohur Kiara Tito po shijon momentet pas lindjes me vajzën.

UA SA E BUKUR!!! Foto e parë e Lunës në Instagram, Kiara ndan foton e ëmbël...

Kiara ka ndarë një fotografi të Luna Mari Ejllit.

“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u realizua, Luna ju përshëndet”, ka shkruar Kiara krahas postimit.

 

Kujtojmë se ajo dhe Luizi u bënë prindër më 30 prill.UA SA E BUKUR!!! Foto e parë e Lunës në Instagram, Kiara ndan foton e ëmbël...