Home ShowBizzi Ua sa qenka rritur! Kiara Tito na prezanton me vogëlushen Luna Mari,...

Ua sa qenka rritur! Kiara Tito na prezanton me vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës dhe bën dedikimin emocionues

236

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para disa kohësh u bënë për herë të parë prindër të një vajze.

Kiara Tito, Vajza

Pas lindjes moderatorja shpesh herë ka shpërndarë copëzash fragmentesh nga përdishtmëria e saj tashmë si një nënë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Luna Mari me një dedikim emocionues.

“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u bë realitet. Luna ju përshëndet”, shkruan moderatorja.

Kiara Tito, Vajza