Home Të Fundit Ulërima në shtëpinë e BBV! ‘Cfarë bënë o kafshë…’ Liami bën gjestin...

Ulërima në shtëpinë e BBV! ‘Cfarë bënë o kafshë…’ Liami bën gjestin e shëmtuar ndaj një grupi banoresh, hedh gjithë tavolinën në tokë

361

“Çfarë bën o kafshë?!”, Liami përplas filxhanët dhe u derdh kafet banorëve: Turp të keni

Ulërima në shtëpinë e BBV! 'Cfarë bënë o kafshë...' Liami bën gjestin e shëmtuar ndaj një grupi banoresh, hedh gjithë tavolinën në tokë

 

Një debat i ashpër mes banorëve ka ndodhur ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP 3 në Top Channel.

 

Ka qenë Liami ai i cili teksa Graciano me banorët e tjerë po bisedonin u ka derdhur filaxhanët e kafesë që po pinin.

 

Banorët i kanë kërkuar menjëherë llogari Liamit i cili tha se veprimin e bëri pasi i kishte dëgjuar teksa flisnin për të.

 

Pjesë nga debati:

Liami: Turp të keni

 

Graciano: O boll me këto budalliqe se na e shpifët

Erjola: Çfarë bën o kafshë

 

Liami: Mos flisni për mua

Graciano: Po ik ore ti ik, kështu ekzistohet këtu?

 

Liami: Për mua pra po flisni keni 3 orë aty, bëhuni njerëz të hajrit

Graciano: Eja këtu, çfarë po bën more, kujt ia bën këtij gjesti? Po flisja për gjërat e mia

 

Liami: Iu dëgjova me veshët e mi se çfarë thatë. Dëgjova emrin tim aty, turp të keni se kam 3 iorë që iu dëgjoj. Po bëj stërvitje se jam i nevrikosur.