Home Të Fundit Upss! Ky po që është LAJM! Del sekreti i madh i BBVA,...

Upss! Ky po që është LAJM! Del sekreti i madh i BBVA, ja cfarë thotë Ledjona dhe për veten e saj

23

Shumë prej ish-banorëve të “BBV3”, janë tepër aktiv nëpër rrjete sociale teksa zhvillojnë biseda virtuale me ndjekësit e tyre.

 

Upss! Ky po që është LAJM! Del sekreti i madh i BBVA, ja cfarë thotë Ledjona dhe për veten e saj
Dhe Elvis Myrta ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në “Instagram”,

të cilët i kanë vënë në dukje se nuk e kanë parë me Ledjona Xheladinajn.

“Po s’të kam parë me Ledjonën o la”, i ka shkruar një fans, të cilit Lusi i është përgjígjur dùke etíketuar ish-banorèn:

Ledjona Xheladinaj ke ndonjë përgjígje?

Por siç duket përgjígjía e Ledjonës i nxorri një sekret Lisit: Ka rënë në dashùri ndáj s’ka kohë të dal me shoqninë e vjetër!– ka shkruajtur Ledjona.

Upss! Ky po që është LAJM! Del sekreti i madh i BBVA, ja cfarë thotë Ledjona dhe për veten e saj