Home tvshow URIME! Çifti i ‘Big Brother VIP’ i jep fund beqarisë (VIDEO)

URIME! Çifti i ‘Big Brother VIP’ i jep fund beqarisë (VIDEO)

172

Urimi dhe Alisa ishin çifti i njohur që u bën pjesë e ‘Big Brother VIP Kosova 1’.

 

URIME! Çifti i ‘Big Brother VIP’ i jep fund beqarisë (VIDEO)

Pas shumë viteve në lidhje, çifti kanë vendos të kurorëzojnë dashurinë e tyre duke organizuar një dasem, shkruan “Kosovarja”.

Alisa ka njoftuar ndjekësit përmes një postimi teksa shihet në përgatitje të ceremonisë që do të filloj sonte në mbrëmje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alisa Maloku (@aliissaaax)