Home Të Fundit URIME! Kiara dhe Luizi japin LAJMIN E MREKULLUESHEM për fansat

URIME! Kiara dhe Luizi japin LAJMIN E MREKULLUESHEM për fansat

926

Çifti më i dashur i momentit Luizi dhe Kiara janë mjaftë aktiv në medita sociale.

 

URIME! Kiara dhe Luizi japin LAJMIN E MREKULLUESHEM për fansat
Çifti pak më parë ka ndarë lajmin e shumëpritur ku do të jetë aktiv edhe në youtube duke publikuar

 

‘vlog’ nga përditshmëria e tyre, shkruan “Kosovarja”.

 

Padyshim ky lajm i ka lumturuar pafund ndjekësit e çiftit, ku nuk munguan me pyetje të shumta.

 

Se kur do të publikohet videoja nga çifti, kjo na mbetët për të parë ditëve në vazhdim.

URIME! Kiara dhe Luizi japin LAJMIN E MREKULLUESHEM për fansat