Home ShowBizzi “Vajzës i gjeta krahët e prera”/ Julia tregoi arsyen e fortë përse...

“Vajzës i gjeta krahët e prera”/ Julia tregoi arsyen e fortë përse u largua nga Shqipëria: Vajza bullizohej nga…

389

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Julia Ilirjani, e ftuar në një emision televiziv tregoi arsyen përse u largua nga Shqipëria.

 

big brother vip albania, bbv, julia,  te fundit, Ish-banorja
Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, që madje kishte tentuar të vriste veten, e detyroi të udhëtonte drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“I gjeta shenja në të dyja krahët”, rrëfeu ajo, duke tregoi se vajza bullizohej nga vajza e një kolegu.

“Më vjen keq që janë kaq indiferentë. Shpresoj që gjërat të kenë ndryshuar tani. Atëherë, u detyrova të ikja.

Ti provon goditje nga njerëz që nuk e ke menduar. Bën pyetjen përse njerëzit duhet të sillen kështu ndaj njëri-tjetrit. Kisha dhe probleme me shëndetit”.

Aktorja foli edhe për planet për të qëndruar në shtëpi.

“Me shpirt, me zemër, jam e rikthyer. Do duhet pak kohë, por mendoj se po, Julia është në Shqipëri”, tha ajo.