Home Të Fundit VENDIM I PADISKUTUESHEM! Sonte nga BBV LARGOHEN dy banorë? Ja cfarë pritet...

VENDIM I PADISKUTUESHEM! Sonte nga BBV LARGOHEN dy banorë? Ja cfarë pritet të ndodh dhe si do…

165

 

Ndërsa po i afrohemi gjithnjë e më shumë finales së 25-majit, surprizat dhe të papriturat nuk mungojnë në BBV.

 

VENDIM I PADISKUTUESHEM! Sonte nga BBV LARGOHEN dy banorë? Ja cfarë pritet të ndodh dhe si do...

Një nominim është aktiv tashmë me zgjedhje të Françeskës me hapjen e ‘Kutisë së Pandorës’ në ‘Prime’-n e shkuar,

 

ku nxorri në nominim veten, Rozën, Erjolën bashkë me Heidin e cila tashmë është përherë në nominim deri në fund të rrugëtimt të saj.

Mirëpo, ky nuk do të jetë i vetmi eleminim mbrëmjen e sotme, pasi është bërë me dije se sonte do të ketë një eleminim të dyfishtë.

Nuk dihet nëse do të jetë një televotim për gjithë banorët, do të ketë nominim të papritur apo ka lidhje me avantazhet

 

dhe disavantazhet në lojën me kokrrat e kafes “Lori Caffé”, lojë të cilën e fitoi grupi Juli-Romeo-Meriton, të cilët përfitojnë një avantazh në lojë.