Home ShowBizzi Vetëm kjo familjare e Meritonit po e pranon Ilnisën për nuse? Ja...

Vetëm kjo familjare e Meritonit po e pranon Ilnisën për nuse? Ja per ke behet fjale…

13

Lidhja që u krijua mes Meritonit dhe Ilnisës, u diskutua shumë në rrjete sociale.

Meriton Mjekiqi, Ilnisa Agolli

Asnjëherë familja e Meritonit nuk e konfirmoi se e dëshiron si nuse Ilnisën, madje edhe sa ishte në shtëpi nuk pranuan ta takojnë.

 

Por siç duket, kunata e saj Agnesa e ka ndërruar mendimin dhe janë bërë “follow”, në Instagram.

Cila mori hapin e para?! Këto e dinë vetëm ato./Kosovarja/

Shiko foton:

Meriton Mjekiqi, Ilnisa Agolli