Home ShowBizzi VETEM PAK ORE PARA SPEKTAKLI/ Vjen nje Zarf i Zi ne...

VETEM PAK ORE PARA SPEKTAKLI/ Vjen nje Zarf i Zi ne shtepi: Pas perjashtimit te Egles ja per ke eshte zarfi…

216

Një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” këtë pasdite, pak orë para spektaklit.

te fundit, big brother vip albania, bbv,  egla ceno, ilnisa, meritoni, zarfi i zi

Zarfi mban emrin e Meritonit dhe Ilnisës, por nuk duhet të hapet deri në një njoftim të dytë.

Pak ditë më parë, Vëllai i Madh njoftoi skualifikimin e Eglës nga loja dhe paralajmëroi masa dhe për çiftin,

për incidentet mes të treve, me provokime dhe përplasje.