Home tvshow VIDEO/ Ndërhyjnë menjëherë truprojet, fansi i ngjitet në skenë Xhensilës, si reagoi...

VIDEO/ Ndërhyjnë menjëherë truprojet, fansi i ngjitet në skenë Xhensilës, si reagoi këngëtarja

90

Vetëm dy muaj pas lindjes së djalit, Xhensila Myrtezaji është rikthyer fuqishëm

VIDEO/ Ndërhyjnë menjëherë truprojet, fansi i ngjitet në skenë Xhensilës, si reagoi këngëtarja

 

në koncerte në të cilat kishte munguar prej muajsh. Në një nga koncertet e fundit, Xhensilës i ka ndodhur një episod i papritur.

Një fans i këngëtares është ngjitur në skenë duke bërë badigardët të veprojnë menjëherë për ta ndaluar.

Xhensila shihet në video fillimisht e trembur nga, por pasi ka lexuar situatën dhe se ishte thjesht një fans i saj ka ndaluar djemt e sigurimit dhe ka përshëndetur djalin që u ngjit në skenë.

I ftuar ditën e djeshme në “Vizioni i pasdites”, Bes Kallaku foli për herë të parë pas zhurmës së madhe të divorcit të tij me Xhensilën.

“Vetëm për klikime dhe sukses, media i jep përparësi disa kuadrove dhe disa avokatëve apo disa figurave dhe personazheve që flenë me haluçinacione dhe flasin e baltosin emrin e një personi që ka 20 vite karrierë. Unë e marr problemin tim dhe e çoj në qiell, ia çoj Zotit. Është ai që vendos për gjithçka kur ti je në të drejtë tënde. Nuk kam pse merrem me gjarpërinj në tokë. Djali është 6 muajsh, është i vogël. Por dashuria e babait për vajzën, dhe dashuria e vajzës për babanë… Ajka është lule e bukur e gjakut tim. Deri tani, sa të rritet dhe pak djali, Ajka është dashuria ime më e madhe. Ajka është gjithçka e imja. Është shumë xheloze për Amenin. Me Ajkën jam shumë i lidhur. Për shkak të impenjimeve, kohën e lirë që kam mundohem t’i përkushtohem Ajkës, të shkoj të marr fëmijët dhe të rri me fëmijët”, u shpreh Bes Kallaku.