Home ShowBizzi Video/ Nuk ndalet Egla, bën veprimin e pazakontë ndaj banorëve: I hedh...

Video/ Nuk ndalet Egla, bën veprimin e pazakontë ndaj banorëve: I hedh te gjitha…

207

Marrëdhënia e Eglës me banorët e tjerë të shtëpisë së “Big Brother Vip” nuk ka qenë fort e mirë që në fillim, dhe duket se vijon njësoj.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno
Mbrëmjen e djeshme, aktorja është shfaqur e acaruar me ta, teksa ka shkuar në lavanderi dhe u ka hedhur në tokë të gjitha rrobat që ndodheshin aty.

Nuk dihet se për çfarë arsyeje ajo vendosi ta bënte këtë gjë, teksa aktorja shihet duke i përhapur rrobat thuajse në të gjithë dyshemenë e dhomës.

 

Banorët e tjerë nuk e kanë pritur aspak mirë këtë gjë, teksa Erjola është shfaqur e acaruar.

Ndërkohë, Graciano ka ndërhyrë për të shmangur debatin, duke thënë se e ka bërë ai.