Home Të Fundit VIDEO QE PO BENE NAMIN NE RRJET! Erjola pa të brendshme, gazetarja...

VIDEO QE PO BENE NAMIN NE RRJET! Erjola pa të brendshme, gazetarja i ngre fustanin dhe i zbulon pjesën INTIME, moderatores i ikën fytyra

134

Ish banorja e Big Brother VIP 3, Erjola Doçi është shfaqur në finalen e këtij spektakli e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe,

 

VIDEO QE PO BENE NAMIN NE RRJET! Erjola pa të brendshme, gazetarja i ngre fustanin dhe i zbulon pjesën INTIME, moderatores i ikën fytyra

që siç thotë ajo është qepur nga një stiliste shqiptare.

 

Por gazetarja e ngacmon, duke i thënë sesa ka kushtuar veshja, dhe mbi të gjitha të brendshmet e saj,

duke i ngritur edhe pak fustanin.

 

Në këtë moment, Erjola qesh duke thënë se “kjo është linja më e re E.D”, duke lënë të kuptohet se nuk ka veshur të brendshme.

Pyetje: Sa ka kushtuar ky look dhe mbi të gjitha…? (i ngre fustanin)

 

Erjola Doçi: Këto të fundit nuk kanë çmim, pastaj ti e di që unë bëhem virale kur them shifra.

 

Por ky që kam veshur është punuar nga një stiliste shqiptare, sepse ai që kisha përgatitur nuk më bëri në moment të fundit,

 

sepse na ka dobësuar Bigu.

Pyetje: Të brendshme çfarë janë?

Erjola Doçi: E.D (qesh), një linjë e re…

Kujtojmë që Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të Big Brother Vip, duke rrëmbyer çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

 

Ndërsa i dyti u rendit aktori i humorit, Jualian Deda.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)