Home ShowBizzi VIDEO/ Roza nuk i përmbahet lotëve, merr mesazhin emocionues nga e ëma

VIDEO/ Roza nuk i përmbahet lotëve, merr mesazhin emocionues nga e ëma

182

Roza Lati është një prej banoreve të formatit ‘BBV3’, tepër e pëlqyer për publikun shqiptar.

te fundit, big brother vip albania, bbv, roza lati, rita lati , surprize

Para disa ditësh ajo ka marrë një surprizë prej të ëmës së saj, Rita Latit, ku kjo e fundit i ka nisur një dron në ambientet e shtëpisë.

Teksa e vuri re, Roza nuk mundi të përmbajë lotët dhe nisi të qajë me ‘të madhe’ në shtëpi.

Disa prej banorëve u munduan ta qetësonin teksa u afruan prej saj, e ndërsa banorja u shpreh:

E vogla ime sa nevojë kisha!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)