Home Të Fundit Videoja e Eglës brenda shtëpisë/ Fjalët e Ledjonës ngjallin dyshime se produksioni...

Videoja e Eglës brenda shtëpisë/ Fjalët e Ledjonës ngjallin dyshime se produksioni i BBV po i MASHTRON keq shikuesit?

648

Dikush këtu po gënjen. Një ditë, pas lajmit për largim nga shtëpia e “Big Brother Vip Albanai” të aktores Egla Ceno

 

Videoja e Eglës brenda shtëpisë/ Fjalët e Ledjonës ngjallin dyshime se produksioni i BBV po i MASHTRON keq shikuesit?

për shkak sjelljeve të pahijshme për formatin sot, janë publikuar pamje nga produksioni

ku Egla shihet e izoluar brenda ambientit të shtëpisë.

Egla shihej e izoluar, por një tjetër ish-konkurrente, Liridona Xheladinaj në “Fan Club”,

ka thënë se është takuar me Eglën, madje thotë se ajo ishte e lumtur.

“Madje kam qenë personi i parë që e kam takuar kur e ka lënë shtëpinë (ke takuar Eglën),

 

sapo e kam takuar edhe e kuptoje se sa e lumtur ndihej që doli nga ajo shtëpi sepse izolimi

për kaq ditë, nuk ishte e mërzitur, ishte shumë e lumtur që po shifte njerëz të tjerë edhe ajer”, ka thënë Ledjona.

“Thjeshte më tha jam e lumtur dhe kisha duruar shumë”, u shpreh ajo.

Por me çfarë arsyetimi u largua Egla nga shtëpia?

Në zarfin e së dielës shkruhej: “Banorë, pavarësisht tërheqjes së vazhdueshme të vëmendjes

për sjelljet tuaja të dhunshme brenda shtëpisë, mbrëmë sërish kemi shkuar në veprime të tilla”.

“Në provokime të vazhdueshme të Meritonit dhe Ilnisës karshi Eglës, kjo e fundit ka bërë një

veprim të përsëritur që nuk mund të tolerohet, për shkak të kësaj Big Brother ka vendosur ta skualifikojë Eglën nga loja.”

“Televotimi aktual do të anulohet dhe “Vëllai i Madh” ju njofton se do të marrë po ashtu një vendim për Meritonin dhe Ilnisën në show të të martës.”