Home Të Fundit Wa, si nata me ditën! Bëhen VIRALE pamje të Erjola Docit para...

Wa, si nata me ditën! Bëhen VIRALE pamje të Erjola Docit para operacioneve plastike: Ja si paska qenë ajo me gj*ksin e pabërë dhe…(Video)

35

Erjola Doci ishte një ndër banoret që krijoi mjaft bujë këtë sezon të “Big Brother VIP Albania”.

 

Wa, si nata me ditën! Bëhen VIRALE pamje të Erjola Docit para operacioneve plastike: Ja si paska qenë ajo me gj*ksin e pabërë dhe...(Video)

Përpos karakterit të saj, moderatorja tërhoqi shpesh vëmendje edhe për format e saj trupore mjaft joshëse.

Mirëpo jeni kuriozë të dini se si dukej Erjola pa ndërhyrje në gjoks, vite më parë?

Themi “pa ndërhyrje” sepse e konfirmon më së miri klipi i këngës së artistit kosovar, Gjiko, ku Erjola ka qenë pjesë.

Në klip moderatorja shihet qartë se ka kryer ndërhyrje në gjoks pasi ndryshimi është i dukshëm.

 

Wa, si nata me ditën! Bëhen VIRALE pamje të Erjola Docit para operacioneve plastike: Ja si paska qenë ajo me gj*ksin e pabërë dhe...(Video)