Home Të Fundit WAA! Roza Lati ‘HUMB NDJENJAT’ në mes të emisionit pasi i përmenden...

WAA! Roza Lati ‘HUMB NDJENJAT’ në mes të emisionit pasi i përmenden këtë emër? TE GJITHE SHTANGEN DERI SA….

15

Roza Lati, ish banorja e Big Brother VIP3, ishte e ftuar në një emision televiziv,

 

WAA! Roza Lati 'HUMB NDJENJAT' në mes të emisionit pasi i përmenden këtë emër? TE GJITHE SHTANGEN DERI SA....
ku foli për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por jo vetëm.

Mes të tjerësh, Roza Lati u pyet nga moderatori Ronaldo Sharka nëse e ka zbuluar arsyen pse Romeo e kishte hequr nga Instagrami para se ata të futeshin në Big Brother..

“I kam thënë më keq hequr se ke pasur të dashurën xheloze, por jemi bërë sërish ‘friends’ në Instagram”-ishte përgjigja e Rozës.

Gjatë një loje të zhvilluar në emision, Roza do jepte reagimin e saj për secilin banor të Big Brother, por kur u shfaq fotoja e Eglës, reagimi i saj ishte epik.

Ajo u shtri në dysheme dhe reagimi i saj i tha të gjitha.

Dy banoret kanë pasur përplasje të vazhdueshme me njëra tjetrën brenda shtëpisë, dhe mesa duket nuk ka pajtim as jashtë lojës.