Home tvshow WAW Meritoni surprizon vajzën e Ilnisës për ditëlindjen e saj

WAW Meritoni surprizon vajzën e Ilnisës për ditëlindjen e saj

75

Sot, vajza e Ilnisës, Anais feston ditëlindjen.

WAW Meritoni surprizon vajzën e Ilnisës për ditëlindjen e saj

Për këtë rast nuk ka munguar edhe një urim nga partneri i saj,

 

Meritoni, i cili ndodhet ende brenda mureve të shtëpisë së Big Brother VIP.

Ai ka grumbulluar disa pije dhe ka formuar me to shkrimin, “Happy Birthday”.WAW Meritoni surprizon vajzën e Ilnisës për ditëlindjen e saj