Home Të Fundit WOW! Meritoni dhe Ilnisa marrin VEMENDJEN e të gjithëve, gazetarja poston fotot...

WOW! Meritoni dhe Ilnisa marrin VEMENDJEN e të gjithëve, gazetarja poston fotot që DO I KENE ZILI TE GJITHE!

18

Para pak ditësh u organizua After Party i “BBV3”, ku morën pjesë ish-banorët e

WOW! Meritoni dhe Ilnisa marrin VEMENDJEN e të gjithëve, gazetarja poston fotot që DO I KENE ZILI TE GJITHE!

 

këtij edicioni dhe shumë personazhe të tjerë publikë.

 

Në festë u panë edhe Meritoni dhe Ilnisa, të cilët edhe kanë qëndruar bashkë,

 

duke treguar kështu se lidhja e tyre po shkon mirë edhe pas daljes nga shtëpia.

 

Vetëm pak më parë Ilnisa ka postuar disa foto me Meritoni nga ajo mbrëmje, ku duken krahë njëri-tjetrit dhe shumë të lumtur.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)