Home Të Fundit Xhensila Myrtezaj NUK PERMBAHET: Me veshje trasparente dhe kërcim SENSUAL, këngëtarja ‘TERBON’...

Xhensila Myrtezaj NUK PERMBAHET: Me veshje trasparente dhe kërcim SENSUAL, këngëtarja ‘TERBON’ rrjetin me të ‘pasmet’ e saj…

29

Për një gjë të gjithë jemi të sigurt, Xhensila Myrtezaj është kthyer në kryefjalën e

 

Xhensila Myrtezaj NUK PERMBAHET: Me veshje trasparente dhe kërcim SENSUAL, këngëtarja 'TERBON' rrjetin me të 'pasmet' e saj...

mediave rozë përgjatë kohëve të fundit. Pas ndarjes me bashkëshortin e saj, aktorin Bes Kallaku, Xhensila i është futur “me kokë” koncerteve.

Në çdo club nate ku këngëtarja është e ftuar atmosfera është “on top”.

 

Përveç këngëve, ajo sigurohet që tu dhurojë fansave një performancë të zjarrtë.

 

Së fundmi në një nga clubet e Tiranës ajo është shfaqur e veshur me një fund transparent ku dhe i duken format “bombastike”.

 

Në videon që po bën xhiron e rrjetit Xhensila shihet teksa bën lëvizje sensuale dhe provokuese duke “tërbuar” fansat të cilët e kanë duartrokitur e brohoritur.

@leotafaa

#fypシ

♬ original sound – 𝗟𝗘𝗢