Home ShowBizzi Xhensila Myrtezaj “tërbon” fansat me fotot e saj provokuese, publikon pamjet sensuale...

Xhensila Myrtezaj “tërbon” fansat me fotot e saj provokuese, publikon pamjet sensuale dhe nxjerr në pah hi…

28

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar së fundmi një video në Instagram,

Xhensila Myrtezaj

ku nxjerr në pah hiret e saj trupore.

Me një fustan sensual, ajo shfaqet më tërheqëse se kurrë.

Komentet e fansave të saj kanë qenë të shumta, duke e komplimentuar për dukjen e saj.

Xhensila Myrtezaj