Home ShowBizzi Xhensila Myrtezaj tradhtohet nga veshja teksa performonte live në koncert i del...

Xhensila Myrtezaj tradhtohet nga veshja teksa performonte live në koncert i del papritur… DALIN FOTOT

282

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është përballur me një incident gjatë performancës në një ndër klubet e Tiranës.

Xhensila Myrtezaj, Koncert

Në një video që po bën xhiron e rrjetit duket qartë Xhensila e cila teksa po këndonte dhe kërcente, në një moment artisten e ka “tradhtuar” bluza duke i dalë të brendshmet.

Xhensila e ka vënë re menjëherë dhe është përpjekur që ti mbulojë reçipetat duke ulur bluzën.

Xhensila Myrtezaj, Koncert

Pas incidentit këngëtarja e ka vazhduar performancën, megjithëse një gjë e tillë nuk i ka shpëtuar syrit të fansave.Xhensila Myrtezaj, Koncert

Xhensila Myrtezaj, Koncert