Home Të Fundit Yje të bukura dhe tashmë të rritura! Blendi Fevziu ndan foton e...

Yje të bukura dhe tashmë të rritura! Blendi Fevziu ndan foton e rrallë me vajzat e tij, ja si duken ato (Foto)

180

Blendi Fevziu është një ndër moderatorër që i ka rezistuar kohës duke qenë në qendër të vëmendjes.

 

Yje të bukura dhe tashmë të rritura! Blendi Fevziu ndan foton e rrallë me vajzat e tij, ja si duken ato (Foto)
Vet Blendi jo pak herë ndan me publikun dhe imazhe nga familja e tij.

 

Thënë kjo, ditën e djeshme Blendi Fezviu ka ndarë një foto në Instagram së bashku me dy vajzat e tij,

foto që mori shumë pëlqime dhe reagime në publik.

 

Yje të bukura dhe tashmë të rritura! Blendi Fevziu ndan foton e rrallë me vajzat e tij, ja si duken ato (Foto)