Home Të Fundit YYY NAMI! Dea Mishel TERBON RRJETIN, shfaqet pa të brendshme dhe...

YYY NAMI! Dea Mishel TERBON RRJETIN, shfaqet pa të brendshme dhe me super linjat e saj

24

Ish-banorja e “BBVA2”, Dea Mishel, i është rikthyer rrjeteve sociale pasi iu përmirësua gjendja shëndetësore.

 

YYY NAMI! Dea Mishel TERBON RRJETIN, shfaqet pa të brendshme dhe me super linjat e saj

Ajo mori pjesë në një festival ku si çdoherë u shfaq mjaft “hot,

teksa kishte të veshur një fustan të shkurtër e të çarë tek kofsha ku dukej sikur nuk ka të veshura të brendshme.

Kjo paraqitje e saj ka ‘djegur’ rrjetin duke marrë komente të shumta nga fansat.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dea Mishel 🍒 (@deamichellee)