Home Të Fundit Zbulohet partneri misterioz i Megi Pojanit? Ja detaji që i NXORRI ZBULUAR,...

Zbulohet partneri misterioz i Megi Pojanit? Ja detaji që i NXORRI ZBULUAR, nuk e merrni dot me mend se kush është!

27

Moderatorja Megi Pojani dhe ish-futbollisti

 

Zbulohet partneri misterioz i Megi Pojanit? Ja detaji që i NXORRI ZBULUAR, nuk e merrni dot me mend se kush është!
Endri Çekiçi edhe këtë vit kanë vendosur t’i kalojnë bashkë pushimet.

 

Prej dy vitesh ata përflitet se janë në një lidhje, megjithatë kurrë nuk e kanë pranuar publikisht.

Si verën e kaluar edhe këtë herë sado janë munduar ta fshehin, ndjekësit e tyre kanë zbuluar se ata

 

mund të jenë duke kaluar kohë bashkë. Kjo është vënë re nga fotot në vende të ndryshme ku ata kanë pozuar, dhe duket se janë arratisur drejt ishujve Maldive.

Dyshja shihen duke pozuar nga vende të ngjashme dhe kjo ka shtuar dyshimet që ata po kalojnë kohë bashkë. Futbollisti jeton dhe punon në Turqi, ndërsa moderatorja në Shqipëri.

Zbulohet partneri misterioz i Megi Pojanit? Ja detaji që i NXORRI ZBULUAR, nuk e merrni dot me mend se kush është!

Zbulohet partneri misterioz i Megi Pojanit? Ja detaji që i NXORRI ZBULUAR, nuk e merrni dot me mend se kush është!

Zbulohet partneri misterioz i Megi Pojanit? Ja detaji që i NXORRI ZBULUAR, nuk e merrni dot me mend se kush është!