Home ShowBizzi Zbulohet surpriza për dasmën e Romeos dhe Heidit? Ja per ke behet...

Zbulohet surpriza për dasmën e Romeos dhe Heidit? Ja per ke behet fjale…

196

Sot në shtëpinë më të famshme, nga loja e përzgjedhur nga vëllai i madh dhe me votën e banorëve, Romeo dhe Heidi po martohen.

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, dasma, donaldi, elgit doda

Duket se kjo ditë speciale për çiftin do përcjellët me shumë surpriza.

Siç shihet nga postimet e Donaldit, ai dhe Elgit Doda po përgatisin këngë për më të dashurinë e tyre Romeon.

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, dasma, donaldi, elgit doda

Ndonëse nuk kanë treguar detaje më të hollësishme, ndjekësit po presim me padurim ta shohin.

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, dasma, donaldi, elgit doda

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, dasma, donaldi, elgit doda