Home Të Fundit Zbuten ‘gjakrat’ mes Arbanës dhe Luizit/ Moderatorja bënë postimin e vecantë për...

Zbuten ‘gjakrat’ mes Arbanës dhe Luizit/ Moderatorja bënë postimin e vecantë për këngëtarin (FOTO)

276

Pas përfundimit të “Big Brother Vip 2” u përfol gjatë se raporti mes prezantueses në atë kohë,

Zbuten 'gjakrat' mes Arbanës dhe Luizit/ Moderatorja bënë postimin e vecantë për këngëtarin (FOTO)

Arbana Osmanit dhe fituesit, Luiz Ejlli u kris e bëhej fjalë për hatërmbetje mes dy palëve që kurrë nuk i mësuam.

 

Dimë të themi se edhe një “unfollow” në rrjete sociale sot do të thotë shumë,

 

në një kohë kur personazhet publik i përdorin ato si urë komunikimi me fansat.

Mirëpo duket se raporti mes tyre është rregulluar dhe këtë gjë e tregoi më së miri një postim i bërë së fundmi në Instastory i Arbanës.

Në video shihet Klajdi Haruni duke kënduar në kitare dhe pranë tij partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj.

Arbana shkruan: Ardit Gjebrea ka bërë një kryevepër që unë si cover e kam shijuar vetëm një herë nga Luiz Ejlli dhe Klajdi Haruni sonte.

Zbuten 'gjakrat' mes Arbanës dhe Luizit/ Moderatorja bënë postimin e vecantë për këngëtarin (FOTO)