Home Të Fundit ‘Zemër mos ja fut, lshoja ujin..’ Meritoni e TEPRON? Ja cfare tregon...

‘Zemër mos ja fut, lshoja ujin..’ Meritoni e TEPRON? Ja cfare tregon ne rrjetet e tij sociale: Momentin kur…

23

Meriton Mjekiqi, ka qenë një prej perspnazheve më të komentuar të “BBV3” dhe po ashtu një prej finalistëve të këtij edicioni.

 

'Zemër mos ja fut, lshoja ujin..' Meritoni e TEPRON? Ja cfare tregon ne rrjetet e tij sociale: Momentin kur...

Pas daljes nga shtëpia, Meritoni nuk është parë të jetë tepër aktiv nëpër rrjete sociale, mirëpo kur poston e bën rrjetin ‘lëmsh’.

 

Sakaq, mbrëmjen e sotme, ai ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi teksa përbri saj njofton se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Deri atëherë mbetet veç të presim…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi)