Home Të Fundit ‘Zhduku se do të të gjuaj…’ Romeo bënë gjestin e ultë ndaj...

‘Zhduku se do të të gjuaj…’ Romeo bënë gjestin e ultë ndaj Erjolës, kjo e fundit REAGON si mos më keq

248

Një gjest i aktorit Romeo Veshaj, i cili i ka derdhur në dekolte një pije,

'Zhduku se do të të gjuaj...' Romeo bënë gjestin e ultë ndaj Erjolës, kjo e fundit REAGON si mos më keq

ka mërzitur dhe acaruar tej mase moderatoren Erjola Doci, e cila është mbyllur në tualet.

Romeo i ka shkuar nga mbrapa duke i kërkuar të sqarohen dhe duke i thënë se nuk ishte ai qëllimi.

 

Por, Erjola nuk ka pranuar duke i kërkuar të largohej.

Pjesë nga debate:

 

Erjola: Po më merret fytyra jashtë nga papjekuritë tuaja

Romeo: Po të merret fytyra jashtë? Pse mo spirti?

 

Erjola: Mu zhduk se nuk të flas dot, nuk dua të të shoh me sy! Zhduku! Mos më detyro se nuk kam nga ik këtu

Romeo: Po jo mo shpirti, më dhemb kur më thua, o vajzë. Nuk ishte ai qëllimi

 

Erjola: E kam borxh të ta fus një surratit, mu zhduk, më lër rehat. Ik

Romeo: Çfarë po thua moj dil jashtë të sqarohemi

 

Erjola: Nuk dua asnjë sqarim, reagove në moment. Ik, o Romeo

Romeo: O zemra nuk ishte ai qëllimi