Home tvshow Mesazhi i papritur i Ermal Mamaqit për Heidin në BIG BROTHER VIP…

Mesazhi i papritur i Ermal Mamaqit për Heidin në BIG BROTHER VIP…

77

Ermal Mamaqi i ka dërguar një mesazh Heidit mbrëmjen e djeshme nëpërmjet platformës “Big Love”.

Mesazhi i papritur i Ermal Mamaqit për Heidin në BIG BROTHER VIP...

 

Në mesazhin nga aktori shkruhej: “Heidi o super girl nga Durrësi, ke theksin më të veçantë që na bën të qeshim më shumë se kolegët humoristë. Duhet të na vish në ndonjë “show comedy” sepse e ke dhunti natyrale. Romeo pate fat o dreq, jam me Heidin”.

Teksa ajo e falenderon Romeo e pyet Heidin nëse e njihte Ermalin dhe ajo tha se nuk e njihte. Më pas Romeo i ka bërë një përmbledhje të shkurtër për aktorin partneres.

Ndërkohë u vu re edhe mimika e Julit që ndoshta priste të kishte ai një mesazh nga ish-miku i tij Ermal Mamaqi, por duket se miqësia e tyre ka marrë fund.