Home Authors Posts by admin

admin

admin
14499 POSTS 0 COMMENTS

Cfarë po ‘GATUHET’? Olsa Muhameti së shpejti në një program televiziv...

0
Duket se për Olsa Muhametin, rrugëtimi në televizionin Top Channel ka mbaruar.   Një ndër autoret më të suksesshme në Shqipëri, padiskutim, thuhet se nuk është...

Në ‘hasmëri’ me njëri-tjetrin? Bardhi nuk ndalet, bënë statusin kushtuar ish...

0
Një ditë më parë artisti nga Kumanova, Bardhi njoftoi se bashkëpunimi i tij me menaxherin,   Jetmir Agaj ka përfunduar edhe në mënyrë zyrtare. Mesazhi i...

‘Kam abortuar disa herë, cdo 6 muaj derisa…’ Bashkëshortja e Salsano...

0
Në një program televiziv ishte e ftuar një ndër aktoret e dashura shqiptare, Erjona Kakeli.   Erjona rrëfeu se lindja e dy vajzave të saj, të...

E keni harruar Tea Trifonin? Bëri BUJ të madhe në BBV...

0
Tea Trifoni ishte një personazh jo pak i komentuar përgjatë BBV2 dhe pas tij.   Pas eksperiencës në reality show, ish banorja u komentua mjaft negativisht...

NDODHI TRAGJIKE/ I ati e harron brenda në makinë, 1 vjecarja...

0
Një vajzë 1 vjeçare ka humbur jetën këtë të enjte në provincën e Venecias, Marcon në Itali.   Shkak i vdekjes së saj u bë i...

E mbani mend Tea TRIFONIN? U zhduk pas BBV2 dhe nuk...

0
Tea Trifoni ishte një personazh jo pak i komentuar përgjatë BBV2 dhe pas tij. Pas eksperiencës në reality show, ish banorja u komentua mjaft negativisht...

NUK DO E KUPTONI NGA DO JU VIJ LEKU/ Prisni deri...

0
Dashi Kohë pasionesh në raportet personale. Një pushim mund të bëjë shumë ndryshim në një miqësi që kishit shpresuar   se do të bëhej më e veçantë....

Të nxehtit po i vjen fundi? VJEN LAJMI I MIRE, ja...

0
Netëve tropikale që kanë përfshirë vendin tonë po u vjen i fundi.   Por dita e sotme duket se ka qenë më e nxehta për këtë...

Bardhi mori vendimin e PAPRITUR, Sara bënë REAGIMIN e menjëhershëm dhe...

0
Bardhi dje lajmëroi ndjekesit e tij, se tani nuk është nën menagjimin e Jetmir Agaj.   Ky largim u bë pas disa mosmarrveshjeve mes tyre, shkruan...

‘Cmendet’ moti! Tirana dhe disa qytete të tjera po ‘PERVELOHEN’, jugu...

0
Në një kohë kur në disa zona të vendit janë përfshirë nga temperatura të larta,   disa zona bregdetare në jug të vendit janë përfshirë nga...