Home Authors Posts by admin

admin

13168 POSTS 0 COMMENTS

Ç’ndodhi papritur? Ndjekësit ‘degjenerojne’ keq në komente Arbër Hajdarin : E...

0
Arbër Hajdari është prej tre vitesh tashmë opinionist i “Big Brother VIP Albania”. Mirëpo komentet e tij së fundmi kanë revoltuar jo pak një pjesë...

Shpallën Eglën fituese të BBV, Balina Bodinaku i nxjerr ‘bojen’ Ledjonit...

0
Egla Ceno është fituese e sezonit të tretë të “Big Brother VIP Albania”. Mirëpo pjesa më e madhe e publikut ka qenë kundër këtij vendimi,...

U skualifikua nga BBV me zarf të zi, zbulohet kush është...

0
Një prej episodeve më të diskutuar në këtë edicion të Big Brother Vip është shëtitja e Eglës në Komunë të Parisit, pas skualifikimit me...

A e takoi djalin pas daljes nga BBVIP? Meritoni habit me...

0
Mbrëmjen e djeshme ishte nata e parë e post “Big Brother VIP3”, ku ish-banorët u përballën me njëri-tjetrin. Por jo vetëm kaq, pasi Ledion Liço...

Egla Ceno rrëzohet nga shkallët dhe përfundon në spital? Zbulohet...

0
Aktorja Egla Ceno ka pësuar një incident mbrëmjen e djeshme para se të fillonte “Post Big Brother”. Ishte moderatori Ledion Liço ai që tha lajmin,...

GJERAT QE NUK U PANE: Cfarë ndodhi mes Efit dhe Luizit...

0
Pas mbylljes se BBV3, ashtu sic e do tradita, produksioni organizon 'After Party'.   Kete vit, ne after party nuk ishin te ftuar vetem banoret e...

Akoma po qanë për humbjen? Ledioni TREGON se cfarë po ndodh...

0
Romeo Veshaj nuk ka qenë pjesë e post Big Brother VIP edhe pse ishte një nga banorët që preku finalen e madhe.   Moderatori Ledion Liço...

Tronditëse në vend! 16-vjeçari pIagoset me thikë, detaje mbi ngjarjen

0
Një 16-vjeçar është plagosur ditën e sotme në Sarandë.   Mësohet se i mituri u paraqit në urgjencën e spitalit të Sarandës me dy plagë thike.   16-vjeçari...

Nuk pyet për diferencën në moshë, Egla PRANON PELQIMIN PER Meritonin?...

0
Pas deklaratës së Ilnisës se Egla Ceno ka s*ksualizuar Meritonin, duke thënë se ka pëlqim ndaj tij,   fituesja e “Big Brother Vip Albania 3”, e...

Sara Gjordeni në gjendje jo të mirë shëndetësore! Ledion Lico jep...

0
Të gjithë konkurrentët e Big Brother VIP 3 janë mbledhur këtë të martë në studion e spektaklit, me mungesë të dy prej tyre.   Ka qenë...