Home Authors Posts by admin

admin

13168 POSTS 0 COMMENTS

E BUJSHME! Të shtunën dasma e fundit, NUK DO E BESONI...

0
Në puntatën e parë të post “Big Brother VIP3” u diskutuan disa nga debatet     e bëra brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por jo vetëm...

SITUATA SHUME SERIOZE?! Prindërit e Meritonit NUK e pranojnë Ilnisën si...

0
Në post “Big Brother VIP3” u diskutua mbrëmë rreth debateve dhe situatave të krijuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.   Por jo vetëm kaq,...

Erjola XHELOZE për Romeon?! Ish banorja cfarë NUK thotë për ciftin...

0
Moderatorja Erjola Doçi ka thumbuar çiftin Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj mbrëmjen e djeshme     në “Post Big Brother”, lidhur me një foto që dyshja kanë...

Bie nga ‘FRONI’ Arbër Hajdari?! Rrjeti shpërthen në komente NEGATIVE NDAJ...

0
Arbër Hajdari është prej tre vitesh tashmë opinionist i “Big Brother VIP Albania”.   Mirëpo komentet e tij së fundmi kanë revoltuar jo pak një pjesë...

Sherr e debat në mes të studios! Ilnisa SHPERTHEN me tone...

0
Duket se ‘armiqësia’ mes Eglës dhe Ilnisës që nisi në Big Brother VIP, do të vazhdojë edhe jashtë lojës.   Në ‘post Big Brother’, Ilnisa u...

SA PREKESE! E ka takuar djalin pas daljes nga BBV3?! Ja...

0
Mbrëmjen e djeshme ishte nata e parë e post “Big Brother VIP 3”, ku ish-banorët u përballën me njëri-tjetrin.   Por jo vetëm kaq, pasi Ledion...

E zunë ‘MALLKIMET’ e shqiptarëve! Egla Ceno përfundon në spital, ja...

0
Mbrëmjen e djeshme Ledioni ka lajmëruar që në nisje të Post BB VIP se Egla kishte pësuar një incident.   Fituesja e BB VIP 3 tha...

Reshje shiu dhe….Moti për nesër, ja cfarë pritet të ndodh me...

0
Edhe për ditën e nesërme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht   të qëndrueshme si pasojë e masave ajrore...

U rrezua nga shkallet dhe u dergua menjehere ne spital: DALIN...

0
Të hënën mbrëma u mbajt post ”Big Brother Albania Vip 3”, dhe që në nisje, moderatori Ledion Liço tha se Egla Ceno ka pësuar...

E ‘braktisi’ ne festen e BBV/ Romeo shfaqet per here te...

0
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj i kanë dhënë fund aludimeve se nuk janë më bashkë, pasi aktori nuk e shoqëroi të dashurën e tij...