Home tvshow Nuk shkoi dot në finalen e Eurovision, reagon Besa Kokëdhima: ME VJEN...

Nuk shkoi dot në finalen e Eurovision, reagon Besa Kokëdhima: ME VJEN SHUME…

100

Këngëtarja Besa Kokëdhima e cila ka përfaqësur Shqipërinë

 

Nuk shkoi dot në finalen e Eurovision, reagon Besa Kokëdhima: ME VJEN SHUME...

në Eurovision ka reaguar pasi u skualifikua mbrëmjen e djeshme nga nata e dytë gjysmëfinale.

Besa nëpërmjet një videoje në Instastory ka falenderuar fansat për mesazhet e tyre duke thënë se i erdhi leq që nuk arriti dot në finale.

“Dua t’ju falenderoj për të gjitha mesazhet suportuese, që ju pëlqeu dhe e shijuat perfomancën, këndimin dhe gjithçka tjetër. Jam shumë e lumtur dhe kam punuar shumë për atë performancë, jam e lumtur që ju pëlqeu dhe më vjen keq që nuk mbërrita në finale.

Por unë jam krenare për ekipin dhe punën time, shpresoj të jetë fillimi për gjëra të tjera. Nuk mund të jem më e lumtur”, përfundoi Besa Kokëdhima.