Home Tags Bes Kallaku

Tag: Bes Kallaku

Mbrëmë u mbyll sezoni i parë i Ferma Vip, SEZONI 2...

0
Ka përfunduar mbrëmjen e 12 qershorit reality show “Ferma Vip”, ku fitues u shpall tik tokeri Dijonis Biba.   Dhjetra personazhe “Vip” janë përballur në 81ditë...

A do të ketë edicion të dytë “Ferma Vip”? Përgjigjen e...

0
Ka përfunduar mbrëmjen e 12 qershorit reality show “Ferma Vip”, ku fitues u shpall tik tokeri Dijonis Biba. Dhjetra personazhe “Vip” janë përballur në 81ditë...

Të ka rënë NURI I VULES/ Armina shkëlqeu mbrëmë, ja cfarë...

0
Mbrëmjen e kësaj të mërkure po mbahet nata finale e “Ferma Vip”. Një prej opinionistëve të këtij edicioni ka qenë Armina Mevlani,   bashkëshortja e djalit...

KUSH NA QENKA KJO? I shtrirë në prehrin e një gruaje,...

0
Aktori dhe këngëtari Besart Kallaku është një nga emrat të lakuar në shoëbizzin shqiptar.   Aktori është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale sidomos...

NUK QENKAN NDARE?! Xhensila SURPRIZON krejt PAPRITUR Besin me foton e...

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prej disa muajsh i kanë dhënë fund martesës, ndarje e cila ndodhi vetëm pak kohë pas lindjes së djalit...

A JANE NDAR VERTET? Xhensila “surprizon” papritur Bes Kallakun

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prej disa muajsh i kanë dhënë fund martesës, ndarje e cila ndodhi vetëm pak kohë pas lindjes së djalit...

E harroi Besin kaq shpejt? Nuk do ta besoni se kush...

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në Divjakë. Por si asnjëherë më parë, në koncertin e saj kishte një të ftuar special. Vajza e...

‘Për katunar si puna ime…’ Besi thumbon Xhensilën me postimin e...

0
Ndarja e Besit dhe Xhensilës është tema më e kometuar në media rozë kohëve të fundit.   Çdo postim i tyre komentohet nga ndjekësit dhe jo...

Munguan ne gjysmëfinalen e “Ferma Vip”/ Reagon per here te pare...

0
Gjysmëfinalja e “Ferma VIP” nisi në një mënyrë krejt të pazakontë pasi u hap nga opinionistja Sonila Meço, për shkak të dy të papriturave që...

Megi Pojani i nxjerr ‘bojen’ Bes Kallakut dhe tregon arsyen e...

0
Megi Pojani, në podkastin “Me Kast”, me motrat e saj, Inën dhe Marselën, mes të tjerash diskutuan edhe për një ndër marrëdhëniet më të...