Home Tags Bora Zemani

Tag: Bora Zemani

Bora Zemani “tërbon” fansat me fotot e saj provokuese, publikon pamje...

0
Moderatorja Bora Zemani, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj disa nga momentet e saj relaksuese gjatë pushimeve. Në fotografitë e fundit të publikuara...

Bora Zemani CMEND rrjetin! E veshur me të bardha, shumë PROVOKUESE...

0
Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka ndarë me ndjekësit e saj   në rrjete sociale disa momente të veçanta nga pushimet e saj.   Duke u shfaqur...

Bora Zemani në pritje të ëmbël?!, dalin fotot qe e nxjerrin...

0
Bora Zemani padyshim është ndër moderatoret më të komentuara në media rozë si për jetën private por edhe atë publike. Ajo së fundmi ka ndarë...

Veshja e tradhëtoi, Bora Zemani në pritje të ëmbël? Ja fotoja...

0
Bora Zemani padyshim është ndër moderatoret më të komentuara në media rozë si për jetën private por edhe atë publike.   Ajo së fundmi ka ndarë...

UPSS! Meriton Mjekiqi ironizon Donaldin, Bora Zemani NUK JA PERTON, i...

0
Ish-banori i “Big Brother Vip Albania” Meriton Mjekiqi ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në “Cherry on Top”.   Ai foli për jetën personale dhe profesionale,...

Cifti në pritje të një fëmije?! Meritoni jep lajmin e madh,...

0
Meriton Mjekiqi ka folur per marrëdhënien që ka kaluar me Ilnisën pas daljes nga Big Brother,   me producentin që ka rrëfyer në “Cherry on Top”...

Nuk po ja lejojnë të takojë djalin? Mes lotësh Meriton Mjekiqi...

0
Meriton Mjekiqi ka folur gjithashtu dhe për raportin me djalin e tij dhe për kauzën që ai zgjodhi të luftonte në “Big Brother VIP...

‘Jam e mërzitur, por më duhet të mbledh forcat…’ Lajmi i...

0
“Cherry on Top” nga Bora Zemani nisi rrugëtimin e tij në ekranin e Top Channel rreth dy muaj më parë. Një program, i cili ka...

‘Jam e mërzitur, por më duhet të mbledh forcat…’ Lajmi i...

0
“Cherry on Top” nga Bora Zemani nisi rrugëtimin e tij në ekranin e Top Channel rreth dy muaj më parë.   Një program, i cili ka...

Opinionistja e njohur ZGJEDH ME TE MIREN mes Megit dhe Bores!...

0
“Për’puthen” është padiskutim një ndër emisionet më të ndjekura të dashurisë,   ku djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut...