Home Tags Heidi Baci

Tag: Heidi Baci

SA VOGELUSHE BUKUROSHE/ E njihni dot vajzën e vogël në foto?...

0
Voglushja që po shihni në foto është Heidi Baci.   Ish banore e BBVA, një ndër finalistet më të komentuara brenda dhe jashtë shtëpisë. Ajo momentalisht po...

NUK PERMBAHET Heidi dhe Romeo, publikojnë në rrjetet sociale momente intime,...

0
Romeo dhe Heidi janë një nga çiftet me të pëlqyera nga publiku shqiptarë,   qe romancën e tyre e filluan brenda në ‘Big Brother VIP Albania’.   Çifti...

A është zënë me Romeon pas “BBV”? Flet per here te...

0
Raportet pas “Big Brother Vip Albania” ndryshojnë për banorët. Elvis Myrta është përfolur për marrëdhënien që ka me ish-banorët, pasi jo me të gjithë është...

Romeo dhe Heidi janë MARTUAR në fshehtësi? Aktori zbulon SEKRETIN E...

0
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë duke jetuar lidhjen e tyre të dashurisë pas përfundimit të eksperiencën në Big Brother Vip, e cila i...

Manushi e pyet: ‘Pse më refuzove?’ Heidi nuk ja ‘PERTON’, ja...

0
Prej kohësh në rrjet po qarkullonte lajmi se pas BBV, Ed Manushi i ofroi Heidit t’i bashkohej grupit të “Top Arena”,   ndërsa kjo e fundit...

‘Kunata si nata…’/ Heidi bënë ‘DEKLARATEN’ e papritur për Borën, ja...

0
Mbrëmjen e djeshme në “Top Arena” ka qenë një e ftuar speciale,   Heidi Baci, një prej finalisteve dhe konkurrenteve më të komentuara të “BBV3”. Rikujtojmë që...

E refuzoi ftesën për punë në Top Arena, Heidi zbulon troç...

0
Prej kohësh në rrjet po qarkullonte lajmi se pas BBV, Ed Manushi i ofroi Heidit t’i bashkohej grupit të “Top Arena”, ndërsa kjo e...

DASME PREJ SE VERTETI? Heidi Baci na HABIT të gjithëve ‘Së...

0
Heidi Baci zbuloi se pret një propozim nga Romeo në mënyrë që të realizojnë dasmën e tyre.   Çifti, i cili u njoh brenda shtëpisë së...

Marrëdhënie jo e mirë me VJEHRREN? Heidi HABIT, i thotë të...

0
Heidi Baci zbuloi se pret një propozim nga Romeo në mënyrë që të realizojnë dasmën e tyre.   Çifti, i cili u njoh brenda shtëpisë së...

‘Keci babos’, DO CUDITENI! Ja si Romeo ja ka shënuar emrin...

0
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes që pas daljes nga “Big Brother VIP”.   Edhe pse mungojnë në daljet mediatike ata...