Home Tags Romeo

Tag: Romeo

Romeo dhe Heidi nisin pushimet, nuk do ta besoni destinacionin që...

0
Aktori Romeo Veshaj dhe e dashura e tij, Heidi Baci, kanë nisur pushimet jashtë vendit. Çifti kanë zgjedhur Barcelonën si destinacionin e tyre të preferuar...

E dashuruar kokë e këmbë me Romeon?! Ja cfarë thotë Vesa,...

0
Një prej të ftuarave në “Top Arena” ka qenë dhe ish-banorja e “BBV3”, Vesa Smolica, ku ka bërë një deklaratë të rrallë.   Kudo është përfolur...

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe...

0
Heidi Baci, një nga personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram...

Nisi brenda në BBV, por ‘SHERRI’ më i madh ndodhi jashtë!...

0
Miqësia e Romeos dhe Meritonit ishte kryefjalë e këtij “Big Brother”-i. Dy djemtë hyjnë në lojë si dy shokë të mirë,   por shpejt raporti mes...

“Janë ndarë, Heidi në Itali…”, Romeo tregon me ne fund te...

0
Pas daljes nga BBV3 çifti Romeo-Heidi, kanë vendosur të qëndrojnë mjaft të tërhequr sa i përket intervistave apo daljeve publike. Ndonëse ata vet nuk kanë...

E braktisi Romeon? Heidi le Shqiperine dhe iken drejt italise: Ja...

0
Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën. “Pak nga Italia ime”, ka...

KAQ ZGJATI LIDHJA E TYRE? Heidi i kthen ‘KURRIZIN’ Romeos, kthehet...

0
Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.   “Pak nga Italia ime”, shkruar Heidi.   Nuk dihet nëse me të është...

Të dashuruar dhe shumë të lumtur, Heidi dhe Romeo ndajnë LAJMIN...

0
Heidi dhe Romeo kanë vendosur të qëndrojnë larg zhurmës mediatike dhe angazhimeve profesionale.   Çifti, romanca e të cilëve lindi nga formati i “Big Brother Vip”...

Më të lumtur se kurrë? Heidi dhe Romeo marrin ‘vendimin’ e...

0
Heidi dhe Romeo kanë vendosur të qëndrojnë larg zhurmës mediatike dhe angazhimeve profesionale. Çifti, romanca e të cilëve lindi nga formati i “Big Brother Vip”...

Graciano i NXORRI BOJEN Erjolës para gjithë shqiptarëve, marrëdhënia e moderatores...

0
Teksa dy koleget kanë pasur marrëdhënie shumë të afërta me njëra tjetrën,   duket se Graciano Tagani mund të ketë lëvizur ujërat e partnerës së tij...