Home tvshow Çfarë ndodhi mes Romeos dhe Lidit? Banori: Heidin e kam nuse o...

Çfarë ndodhi mes Romeos dhe Lidit? Banori: Heidin e kam nuse o gjigant!

215

Lidi që prej momentit që u bë pjesë e formatit,

Çfarë ndodhi mes Romeos dhe Lidit? Banori: Heidin e kam nuse o gjigant!

 

kishte një marrëdhënie të mirë me çiftin Heidi-Romeo por dhe Eglën.

Mirëpo ditëve të fundit duket se shoqëria e tyre u kris, të paktën mes tij dhe Romeos teksa dysha herë pas here është parë të ketë përplasje me njëri-tjetrin.

E njëjta gjë ka ndodhur dhe sot, ku dyshja ka debatuar me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda:

“Në qoftë se ma bën Egla mua, ashtu ta bën dhe Heidi ty? Apo jo? Ashtu i bie?”– pyeti Liami.

E ndërsa Romeo i kthehet: Heidin e kam nuse unë o gjigant, teksa prej gjesteve të banorit të të kuptohej se i tha Lidit ‘qepe’.