Home Tags Bbva

Tag: bbva

‘S’të kam tradhëtuar me Dorinën, por me…’ U bë virale në...

0
Pas surprizës që mori nga nëna e saj, ku kjo e fundit i dërgoi një letër tepër emocionuese të bijës, ish-banorja e “BBV3”, Françeska...

E dashuruar kokë e këmbë me Romeon?! Ja cfarë thotë Vesa,...

0
Një prej të ftuarave në “Top Arena” ka qenë dhe ish-banorja e “BBV3”, Vesa Smolica, ku ka bërë një deklaratë të rrallë.   Kudo është përfolur...

SI NUK E PASKEMI DITUR/ ‘I kemi nënat…’ Jul Deda flet...

0
Moderatorja Erjola Doçi intervistoi mbrëmjen e e sotme Jul Dedën në emisionin, Top Arena.   Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet...

‘U ZUNE PER NJE D…’??/ Roza flet për të vërtetën e...

0
Moderatorja e njohur Roza Lati festoi dy ditë më parë ditëlindjen dhe mblodhi në një darkë gjithë banorët e BBV3,   me të cilët ruan raporte...

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe...

0
Heidi Baci, një nga personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram...

Nisi brenda në BBV, por ‘SHERRI’ më i madh ndodhi jashtë!...

0
Miqësia e Romeos dhe Meritonit ishte kryefjalë e këtij “Big Brother”-i. Dy djemtë hyjnë në lojë si dy shokë të mirë,   por shpejt raporti mes...

‘Romeon po e kërkojmë tek njerëz të humbur…’ ‘G0DET’ Jul Deda,...

0
Ironitë mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

U komentua për bukuri natyrale, por Franceska qenka e tëra e...

0
Françeska Rustem u shpall Miss Universe Albania vetëm pak ditë më parë. Bukuroshja me origjinë nga Korça   ishte e ftuar në “Pardon my french” për...

Iku në Itali dhe u nda nga Romeo/ Aktori u mbyll...

0
Ndonëse ata vet nuk kanë rrëfyer asgjë sa i përket marrëdhënies së tyre   (përveç postimeve që tregojnë se janë bashkë dhe të lumtur), ikja e...

‘Nëna jote ka lindur llum nga trupi…’, Egla komenton strategjinë e...

0
Mëngjesin e sotëm ishte e ftuar në “Wake Up” fituesja e “Big Brother VIP3”, Egla Ceno   , e cila komentoi rrugëtimin e saj në shtëpinë...