Home Tags Diell

Tag: diell

Temperatura të larta, por dhe…Moti për sot, ja cfarë pritet të...

0
Sipas MeteoAlb: Vendi ynë do të jetë nën mbizotërimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta në bregdet dhe zonat   e ulëta ndërsa me...

Plazh në fundjavë? Ja cfarë pritet të ndodh me motin, temperatura...

0
Vendi ynë gjatë fundjavës do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.   Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin për të dyja ditët por...

PERGADITUNI! Një verë e nxehtë, e thatë dhe gjatë…Specialistja e IGJEUM...

0
Një verë e nxehtë por e thatë parashikohet të jetë në vendin tonë.   Anira Gjoni, specialistja e IGJEUM thotë se nuk parashikohet të kemi thyerje...

‘TERBOHET’ MOTI! Temperaturat e larta shoqërohen me reshje shiu, shtrëngata dhe…ja...

0
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të   kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira...

TEMPERATURA PER PLAZH, shmangni orët e ‘PIKUT’ të vapës! Ja sa...

0
Ditën e sotme, vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme.   Moti parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira,...

Nga vapë përveluese në shi?! Moti për nesër, ja kthesa e...

0
Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në zonën veriore.   Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi...

Kujdes në këtë orë, termometri pritet të shënoi…Moti për sot, ja...

0
Ditën e sotme, vendi yne do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme.   Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira, të cilat...

NESER TEMPERATURA EKSTREM! Moti për të mërkurën, ja cfarë pritet të...

0
Ditën e mërkurë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme.   Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të cilat...

Temperatura më të larta se dje! Moti për sot, ja cfafrë...

0
Ditën e sotme, vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme,   si rezultat i masave ajrore të nxehta dhe të thata me origjinë...

MOS U GENJENI nga vranësirat e pakta, TEMPERATURAT KETE JAVE DO...

0
Ndonëse kjo e hënë nisi me vranësira, duket se dielli do të dalë sërish. Kështu parashikoi     Hakil Osmani nga MeteoAlb. Sipas tij temperaturat do...