Home Tags Diola Dosti

Tag: Diola Dosti

Duke u ledhatuar, prekur, puthur me njëri tjetrin: Diola dhe partneri...

0
Ish-banorja e Big Brother Vip, Diola Dosti ka ndarë një video të ëmbel, teksa kërcen me partnerin Erolld Belegu.   Me rastin e diplomimit të Diolës,...

Si eshte marredhenia e partnerit te ri me vajzat e Dioles...

0
Pasi ka fituar doktoraturën si nutricioniste, Diola Dosti ka organizuar një festë me të afërmit e saj, ku kryesorët ishin padyshim 3 vajzat e...

Diola harron që ka fëmijë? NUK PERMBAHET CIFTI! Të zhveshur dhe...

0
Të dy po duken më të luntur se kurrë, duke e jetuar në maksimum çdo moment sëbashku.   Nutricionistja Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu e...

Nuk PERMBAHEN cifti/ Erolldi dhe Diola shfaqen të zhveshur dhe duke...

0
Të dy po duken më të luntur se kurrë, duke e jetuar në maksimum çdo moment sëbashku. Nutricionistja Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu e...

Më e dashuruar se kurrë Diola Dosti i ben dedikimin e...

0
Për ish banoren e BBVA2 Diola Dosti dhe partnerin e saj Erolld Belegu duket se pushimet nuk kanë të mbaruar. Së fundmi pas udhëtimit në...

A janë takuar fëmijët e tij me Diolën? Erolld Belegu flet...

0
Edhe pse shumë natyral për ta, lidhja e Diola Dostit me biznesmenin kosovar Erolld Belegu erdhi i papritur për publikun duke bërë që të...

Cfarë nuk thanë për diferencën në moshë, biznesmeni u ‘mbyll’ gojën...

0
Lidhja e Diola Dostit dhe Erolld Belegut është në qendër të vëmendjes kohët e fundit.   Deri më tani, Diola ka dhënë disa intervista ku është...

U paragjykua për diferencën në moshë me Diola Dostin, biznesmeni habit...

0
Lidhja e Diola Dostit dhe Erolld Belegut është në qendër të vëmendjes kohët e fundit. Deri më tani, Diola ka dhënë disa intervista ku...

“Mami a je ti…”-Diola tregon për herë të parë se çfarë...

0
Nutricionisjta Diola Dosti e cila kohëve të fundit mori vëmendjen e mediave pasi bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin Erolld Belegu ka folur...

Diola dhe Erolldi në xhungël, habitin të gjithë me veshjen që...

0
Diola Dosti dhe Erolld Belege janë një nga ciftet më të reja në show biz. Edhe pse në fillimet e lidhjes ata kanë udhëtuar drejt...