Home Tags Itali

Tag: Itali

NDODHI TRAGJIKE/ I ati e harron brenda në makinë, 1 vjecarja...

0
Një vajzë 1 vjeçare ka humbur jetën këtë të enjte në provincën e Venecias, Marcon në Itali.   Shkak i vdekjes së saj u bë i...

TERMET shumë pranë nesh! Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

0
Mëngjesit të sotëm rreth orës 08:08, një tërmet me epiqendër në Campi Flegrei dhe magnitudë 3.6 është regjistruar në Napoli të Italisë.   Nga qendra në...

CFARE TURPI! Gratë i shkulin flokët njëra-tjetrës për shezlongët, publikohen pamjet...

0
Një ditë më parë, dy gra janë përfshirë në një konflikt për një vend të parë në shezlong, në një plazh të njohur në...

CFARE DHIMBJE/ Humb jetën 17 vjecari në Itali, vr*tet me th*kë...

0
Një 17-vjeçar shqiptar është vrarë me thikë nga dy të mitur në Peskara, Itali.   Trupi i pajetë i shqiptarit u gjet mbrëmjen e djeshme në...

ULERIMA DHE DEBATE/ Romeo ‘NGACMON’ komshinjtë në Itali, Heidi NEVRIKOSET keq...

0
Çifti Heidi dhe Romeo romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me të famshme e që vazhdojnë ende sot.   Çifti për disa ditë gjendën në...

Kënga e fundit dedikim për Heidin, por ajo u lidh me...

0
Ish i dashuri i Heidi Bacit Massimiliano Varrese i ftuar në një program televiziv në vendin tonë ka folur për herë të parë për...

‘Sonte do bëhet NAMI!’ E VERTETA MES TIJ DHE HEIDI? Massimiliano...

0
Ai thotë se sonte do të bëhet nami, për çfarë e ka fjalën?   Ju rikujtojme qe Heidi dhe Massimiliano ishin dy konkurrente ne Grande Fratello...

Iku në Itali dhe u nda nga Romeo/ Aktori u mbyll...

0
Ndonëse ata vet nuk kanë rrëfyer asgjë sa i përket marrëdhënies së tyre   (përveç postimeve që tregojnë se janë bashkë dhe të lumtur), ikja e...

E braktisi Romeon? Heidi le Shqiperine dhe iken drejt italise: Ja...

0
Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën. “Pak nga Italia ime”, ka...

KAQ ZGJATI LIDHJA E TYRE? Heidi i kthen ‘KURRIZIN’ Romeos, kthehet...

0
Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.   “Pak nga Italia ime”, shkruar Heidi.   Nuk dihet nëse me të është...