Home Tags Kiara Tito

Tag: Kiara Tito

CFARE E GJETI LUNEN?! Kiara Tito bënë storyn ‘SHQETESUES’ për të...

0
Kiara ka ndarë me ndjekësit në instagram një hall të saj, teksa këtkon edhe kēshilla.   Duket se e vogla e saj ka nisur të qajë...

“Luna ka 3 orë që qan”/ Kiara kërkon ndihmë, “qan” hallin...

0
Kiara ka ndarë me ndjekësit në instagram një hall të saj, teksa këtkon edhe kēshilla. Duket se e vogla e saj ka nisur të qajë...

Kiara nuk ka qenë DAKORT? Luizi poston krahë këngëtares s*ksi dhe...

0
Luiz Ejlli, fituesi i “Big Brother Albania 2”, ka nisur një projekt të ri muzikor që     po bën valë në mediat sociale dhe në skenën...

Një video që do ju kënaq shpirtin! Luizi ndan momentin e...

0
Ditën e sotme, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka ndarë me ndjekësit e tij në   “Instagram” një video të...

SHTATEZANIA E PASKA TJETERSUAR?! Nuk do e besoni, ja si duket...

0
Kiara Tito, e njohur për publikun shqiptar përmes pjesëmarrjes së saj në BBVA,   ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh të ri në Instagram,...

WOW! Cfarë mrekullie dhe cfarë luksi! Kiara ndanë foto nga shtëpia...

0
Duke qenë se janë të pëlqyeshëm në publik, fansat e tyre kanë kureshtjen për të ditur më shumë rreth pyetjes private.   Së fundmi ata janë...

Kiara publikon pamje nga shtepia e re dhe na tregon garderoben...

0
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë një nga ciftet më të përfolura në rrjet. Duke qenë se janë të pëlqyeshëm në publik, fansat e tyre...

Luna një muajshe, Kiara Tito SHTATEZENE?! Moderatorja e THOTE ME GOJEN...

0
Kiara është ndër emrat më të përfolur në media rozë.   Ajo ka pak kohë që është bërë mami e bukuroshes Luna Mari, dhe ndjekësit kanë...

O zot cfarë bebi bukur! Kiara ndanë me njdekësit e saj...

0
1 qershori në mbarë botën shënohet si dita e fëmijëve pasi në këtë datë është     mbajtur Konferenca Botërore e Mirëqenies së Fëmijëve në Gjenevë, në...

SUPER LUKS! Luiz Ejlli publikon pamje nga shtëpia e tij e...

0
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po i shijojnë ditët e parë me të voglën e tyre Luna Mari.   Çifti kanë njoftuar shumë më parë se...