Home ShowBizzi Surpriza e radhës në BBV/ Dasëm tjetër në shtëpi, nuk do ta...

Surpriza e radhës në BBV/ Dasëm tjetër në shtëpi, nuk do ta besoni kush do jetë dhëndri dhe nusja kete here…

232

Ju rikujtojme qe pak kohe me pare u organizua nje dasem ne big brother vip ku cifti ishin Meritoni dhe Ilnisa

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, dasem

Pak momente më herët një zarf i bardhë ka mbërritur në ambientet e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri,’BBV3’

, teksa ka vënë në dijeni banorët për një festë e cila do të organizohet ditën e nesërme.

Çifti Heidi dhe Romeo është përzgjedhur çifti i cili do të martohet nesër, në një dasmë me plot surpriza dhe të ftuar specialë.

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, dasem