Home Tags Big Brother Vip Albania

Tag: Big Brother Vip Albania

PENG PER GJITHE JETEN! Ish banori i BBV flet mes lotësh...

0
Ish-banori i Big Brother Vip, Meridian Ramcaj ka rrëfyer një nga pengjet më të mëdha që i ka ngelur në jetën e tij.   Në një...

“Ka rënë në dashuri”/ Ledjona i nxori sekretin ish-banorit të BBV3...

0
Shumë prej ish-banorëve të “BBV3”, janë tepër aktiv nëpër rrjete sociale teksa zhvillojnë biseda virtuale me ndjekësit e tyre. Dhe Elvis Myrta ka bërë së...

Ua sa ngjajnë, si dy pika ujë/ Si rrallë herë Ledjona...

0
Gazetarja Ledjona Xheladinaj, e njohur më së shumti për pjesëmarrjen e saj në edicionin e tretë të “BBV” ditën e sotme ka ndarë një...

0
Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Ledjona Xheladinaj, ka postuar sot disa video në “Instastory”-n e saj. Në postimin e parë ajo tregon se i kanë...

“Unë jam delja e zezë e këtij edicioni!” – SHTANG Graciano...

0
Graciano Tagani, i cili ishte një prej banorëve më të komentuar për debatet e shpeshta dhe të ashpra me konkurrentët e tjerë të këtij...

Sara Gjordeni i nxjerr ‘bojen’ produksionit te BBV? Kjo eshte e...

0
Sara Gjordeni ka qenë pjesë e puntatës së sotme të “Post Big Brother Vip”, së bashku me Bardhin. Në këtë puntatë u diskutua edhe një...

Romeo do te behet XHELOZ? Heidi mer nje buqete me lule...

0
Pas mbarimit të “BBV3” për disa ditë Heidi nuk ishte aktive në rrjete sociale dhe as në intervista madje në After Party-n e organizuar...

Në momente shumë romantike me njëri-tjetrin! Heidi dhe Romeo postojnë foto...

0
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj i kanë dhënë fund aludimeve se nuk janë më bashkë.   Ka qenë Heidi ajo e cila përmes një postimi në...

PAMJE TE PA TRANSMETUARA/ Del Video e Ilnises ne lot pas...

0
Meriton Mjekiqi ka qenë padiskutim një ndër personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të BBV. Ai ishte një ndër pesë finalistët e përzgjedhur,...

U rendit i dyti në Big Brother VIP, Julian Deda ben...

0
Julian Deda është përzgjedhur finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3. Ai ishte kokë me kokë me Egla Cenon, e cila edhe u...